7.Aloha! Zasada siódma . Czy ostatnia? Co z nich wynika?

Siódma zasada HUNY nosi nazwę  PONO.

7.PONO- zawsze istnieje inna droga prowadząca do celu.

Nie istnieje tylko jedna metoda,  jedno lekarstwo, jedna prawda, jedyna droga do dobrobytu, jeden człowiek z którym możemy być szczęśliwi….

Pono uczy,że żaden plan, koncept, zarys, program  nie jest święty, nienaruszalny i jedyny.

Pamiętaj – nie planuj osiągnięcia celu przemocą, „na siłę”.

Uzyskasz przez to więcej sprzeciwu, twardego odporu, więcej przemocy…

Zacznij swe dążenie do celu z pokojem w sercu, z przekonaniem o sukcesie i o życzliwym wsparciu wszystkich i wszystkiego co spotkasz na swej drodze.

Tylko wtedy przybliżysz się do celu.

Gdy spotkasz kamień, głaz nieżyczliwosci, ciemnego oporu – omiń go inną drogą. W sobie ,w swym wnętrzu wytłumacz  tej kamiennej , ciemnej materii ,że opuszczasz go, że idziesz w stronę swego świetlistego celu inną drogą.

Pożegnaj go na zawsze,niech idzie w ciemnośc a ty w stronę światła.

To najprostszy sposób omijania przeciwieństw.

Gdy będziemy omawiać zasady PRAWA PRZYCIĄGANIA , podam za J.Vitale’m inne sposoby, zapewniam – skuteczne, gdyż sam je wypróbowałem na sobie.

Zasady HUNY , jak widzisz, są bardzo przyjazne ludziom i środowisku.

Dlaczego okupacyjne władze Hawajów jak i kościoły „nawracające” Hawajczyków na katolicyzm lub protestantyzm skazywały ludzi na śmierć za ich praktykowanie?

Może dlatego, że ci radośni ludzie, stawali się zagrożeniem dla ponurych religii z symbolem człowieka przybitego gwożdziami do okrutnego drzewa?

Zagrożeniem dla ich ponurych obrzędów biczowania, palenia na stosach, głodowych postów, zakazów tańca i radosnego śpiewania, wychwalania Stwórcy Wszechświata za słońce,zieloną Ziemię, błękitny, pełen życia Ocean?

Na nasze szcęście , HUNA przetrwała.Dziś na świecie mnóstwo wspaniałych ludzi i naukowców odkrywa dla całej ludzkości  dary wiedzy pozyskanej przed tysiącami lat (może aż ze Starej Ziemi MU, może od przybyszów z Plejadów i Nibiru?).

Dowiemy się jak przyciągnąć zdrowie, dobrobyt,sukcesy finansowe…

Poznamy  tych,  którzy już to osiągnęli i z obfitości serca umożliwiają i uczą innych jak to zrobić, jak zaprząc do tego twój komputer i internet…

Gdzie spieszysz się? Tyle lat czekałeś na takie okazje …

Przeczytaj jeszcze raz zasady Huny.Przemyśl je…

Te zasady nie burzą żadnej religii, każdy może z nich korzystać i doskonalić się . Przez dążenie do lepszego, łagodniejszego swego wewnętrznego „ja”- zmieniamy świat na lepsze…

Zapraszam na następne strony bloga 🙂

 

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>