2.Klucze Mistrzów.10.Magnetyczna aura żeńska i męska.

Jak to działa? O, to fascynująca wiedza! Umówmy się, że  ten zapis w blogu będzie wstępem, będzie zachętą dla ciebie do dalszej pracy nad tą ważną dziedziną życia. Oczywiście, podam kilka wskazówek  jak tę pracę kontytnuować. Zatem, ad rem:

Czy wiesz ,że w każdej kobiecie są pewne elementy męskie a w każdym mężczyżnie żeńskie? Do cech męskich zaliczamy: rozumność, władczość, dominację, logikę, szybkość decyzji, odwagę, zdecydowanie, odkrywczość, nowelizację i tp. Natomiast cechy żeńskie, to: uczuciowość, empatia, troskliwość, intuicyjność, łagodzenie konfliktów,zainteresowania społeczne, integrowanie itp. Podświadomość obu płci dąży do takiego związku, aby stać się całością, pełnią, do związku z drugą osobą ,aby  uzupełnić jak najwięcej cech, których im brakuje.

Zapamiętaj, nie jest ważne czy dana kobieta  „na oko” jest atrakcyjna  a mężczyzna super męski! Twoja podswiadomość wybierze tę osobę, której cechy wewnętrzne i twoje doswiadczenia będą się uzupełniały! Dlaczego? Gdyż to, jakie elementy męskie lub kobiece składają się na twą magnetyczną aurę, wpływa  na to, jak męski lub żeński jest partner, którego do siebie przyciągasz.

O kobiecym lub męskim magnetyzmie przesądza nie twój wyuczony zawód, osiągnięcia sportowe, artystyczne, nie to co mówisz, ani jak na siłowni wymodelowałeś/-aś swoją sylwetkę,  ani w co się ubierasz, ale to, co w sobie czujesz, nosisz w sercu. Jeśli męzczyzna jest silny duchem,zdecydowany w działaniu, pewny siebie, i logiczny,to kobiety w swym odbiorze postrzegają go podświadomie jako dominującego samca i reagują nań mocniej niż na ubiór,efekty ćwiczeń czy zajmowane stanowisko.

Jednak kobieta tęskni za romantyzmem i uczuciowością u swego męzczyzny… Problem w tym, że wówczas nie widzi w nim swego „supermena” jesli on jest zbyt rozkochany,zbyt uczuciowy,”płaksiwy”.

Jak więc postępować?

Obserwuj siebie! Ale nie w lustrze… Korzystasz z automatycznej pralki. Jest tam programator. Robisz pstryk-pranie codzienne, pstryk-delikatne, pstryk- syntetyczne, wełna itd. Jeśli jesteś kobietą, to chcesz aby partner widział cię jako atrakcyjną… Zaprogramuj się!

Masz w sobie taki „pstryk-przełącznik„! W swym umyśle przełącz się na:”atrakcyjna kobieta” i poczuj to w sobie! Przełącz na „uwodzicielska kobieta” i poczuj to w sobie! Ba , pomyśl i powiedz sobie to głosno:”tak, teraz chcę tego i taka się staję!” Ćwicz to!

Z każdym kolejnym krokiem i ruchem  poczujesz,że stajesz się uwodzicielska, atrakcyjna. Czy potrzebne w tym momencie lustro? Nie! Najpierw przekonałaś siebie! Teraz poczuj co się dzieje w twoim jestestwie po „pstryk-przełączeniu”. Nie musisz siebie już przekonywać przed lustrem, stwierdzasz po prostu – tak jestem atrakcyjna. W mych oczach znów płonie ten ognik!Na ustach znów błąka się ten tajemniczy ćwierć usmieszek jak u Mony na portrecie pędzla Mistrza Leonarda… Znów będą oglądać się za mną .

Pamiętaj, tu nie chodzi o twoje ciało, lecz wrażenie jakie sprawiasz!

Jeśli zaczniesz używać „pstryk-przełącznika”- zmienisz swoje wnętrze i swoje życie praktycznie nic więcej nie robiąc. Wystarczy  pamięć o programatorze i odczuwanie tego co się dzieje , gdy go  przełączysz. Działa on zarówno u kobiety jak i u męzczyzny. W swoim programatorze możecie mieć takie efekty jak:decydent, emancypantka, niewiniątko, zależny, uległy, niewolnica, supermen, ofiara, dzieciątko, wolny, kocica,,wamp, pewny siebie, zależny, skrzywdzona, i tp. Twój wolny wybór, twoja fantazja…

Ten programator, to rodzaj paradnego zajęcia w wyobrażni ale i skuteczne narzędzie zmieniania siebie.

Ten „pstryk” nie rozwiąże natychmiast relacji z konkretną osobą czy w konkretnej sytuacji „tu i teraz”, ale zadziała na coś bardziej zasadniczego. Mianowicie, wkrótce przekonasz się , że na innych ludzi wpływa już sama zmiana sposobu jak postrzegasz i odczuwasz siebie!

To, co emitujesz na zewnątrz, nie jest efektem przyswojonej wiedzy, wykutych reguł. Nie! To zrodziło się z twego najgłębszego przekonania o sobie i z twoich zasobów doswiadczeń.Przeżycia i odczucia działają silniej niż wiedza wyuczona. One stają się częścią twej istoty, dają siłę i poczucie bezpieczeństwa na zasadzie:”Znam siebie, mogę na siebie liczyć!”.

Im lepiej zrozumiesz jak działa twoje ego,twój wewnętrzny człowiek na tej drodze, którą nazywamy przygodą życia, tym lepszą zbudujesz  ochronę przed wpływami zewnętrznymii , tym silniej twoja aura będzie przyciągać to, czego potrzebujesz.Bo tak działa Prawo Przyciągania.

Obserwuj ludzi i samego siebie,gdyż to najlepszy sposób dla nabrania pewności. Weż tą wiedzę o tajemniczej ,magnetycznej sile twej aury,twego serca i ruszaj przez świat sprawdzić czy TO działa, czy się potwierdza. Przekonasz się, że twój ogląd świata już nigdy nie będzie taki jak poprzednio.

Podsumowując,podsunę ci kilka rad odnośnie magnetyzmu kobiet i mężczyzn.

Obserwuj pary i próbuj zauważyć jak się uzupełniają . Przyjrzyj się „męskim” męzczyznom.Jakie kobiety widzisz przy ich boku?  „Kobieca” kobieta przy „męskim partnerze otrzymuje dużo męskiej energii i to wspiera ją, gdyż coraz silniej odczuwa swą kobiecość. Natomiast „słaby męsko” mężczyzna  przy „kobiecej” kobiecie znajdzie wsparcie w rozwijaniu w sobie cech męskich. Jeśli u kobiety dominują cechy męskie, to „romantyczny” partner pomoże jej poczuć się „kobieco”.

Wiele kobiet szuka w partnerach cech swych ojców, a mężczyżni – cech swych matek. Jeśli  tego w sobie nie odkryją i nie uswiadomią, to ich  magnetyczna aura będzie działała jak automat. Nie wyzwolą się z tego automatyzmu.

A ty, jeśli już  rozumiesz jak TO działa, to teraz ustal czego pragniesz, co i z kim chcesz przeżywać i  podejmij decyzję-zmieniam działanie i zachowanie lub -nie. Zrozumienie, nie znaczy: już wiem kim jestem, jaki jestem, czego chcę , dokąd zmierzam i wiem jak to się dzieje… jak może zadziałać  „programator”.

Gdy go wypróbujesz i zdobędziesz zaufanie do  magnetyzmu swej aury, swej podswiadomości, wewnętrznego ja-  to zapraszam do lektury o tajemnicach realizowania swych marzeń, przyciągania pieniędzy, odbudowy zdrowia… poprostu o tajemniczym Kluczu Prawa Przyciągania wyjawionym przez Mistrzów.

Jesli chcesz wiedzieć więcej  o magnetyzmie swej aury, szukaj w dobrych ksiegarniach np. http://helion.pl/view/8520E książek np.” Magnetyzm serca” autorstwa R.Schache    

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>