2.Klucze Mistrzów.cz.9.Magnetyzm twojej aury.

Witam cię! Aloha!

Zanim przejdziemy do pracy na pieniędzmi i zdrowiem, proponuję  przeprowadzenie  badań nad wzajemnym przyciąganiem lub odpychaniem kobiety i mężczyzny. Aby ta praca dała efekty, pozytywne efekty będziesz obserwować i poznawać siebie , podglądać innych i wreszcie  tą osobę , którą jesteś najbardziej zainteresowany/-ana.

Teraz skupimy się na badaniu siebie . Powiem ci twardo, prosto z mostu: ludzi i zdarzenia (swój „los'”) przyciągnąłeś do siebie ty sam/-a. Ci ludzie i wydarzenia są odbiciem energii przyciągania zawartej w twojej aurze, w twym sercu!

To w nich, w ich jestestwie ty jesteś odbiciem jak w zwierciadle. Tylko, że odbity w zwierciadle twój obraz nie pokazuje całego ciebie ,z wszystkich stron. Pozwoli ci jednak poznać swoją cząstkę, ba – znaczną część siebie.

Dlaczego tak? Otóż, po pierwsze: dlatego,że przyciągasz  takie samo lub podobne. Odczuwasz przyciąganie tego co jest podobne lub takie samo!

Przykład: Spotykasz osobę z którą dobrze się rozmawia, dobrze się czujesz i od razu rozumiecie się. Wytwarza się w was ufność, poczucie fascynacji, bezpieczeństwa, spokoju… W swym , w sercu stwierdzasz „pod wieloma względami jest taki/-a jak ja.Uważam to za cudowne.”

W tym właśnie momencie masz przed sobą kawałek zwierciadła i możesz „zobaczyć” ,czastkę siebie. Korzystaj z tej chwili – poznawaj siebie! To jest dany ci czas ,aby dowiedzieć się jaki/-a jesteś!

Czy zawsze tak jest? Oczywiscie – nie.

Dlaczego tak? Otóż, po drugie: twój magnetyzm , twoja aura  ściąga do siebie rownież to co przeciwne, albo odczuwasz  potrzebę przyciągania tego co przeciwne!

Przykład: Osoba którą przyciągnęłaś/-ąłeś, zdecydowanie różni się od ciebie pod wieloma względami.Nie budzi twego zaufania, sympatii, poczucia bezpieczeństwa.

To spotkanie  pomoże ci również poznać siebie. Poznasz kim nie jesteś , lub nad czym musisz pracować , aby takim nie być. Przyciągnąłeś/-aś to, czego w myślach najbardziej pragniesz uniknąć. Paradoks? Nie.Tak działa Prawo Przyciągania! To co emocjonalnie odrzucasz, głośno krytykujesz -to szczególnie mocno przyciągasz do siebie.Jeśli  piszesz na forach, że tego czy tamtego np. polityka (nauczyciela ze szkoły) nie znosisz to ich popularność rośnie i coraz bardziej wpływa na twoje emocje…

Każde twoje emocjonalne zdanie, każda energetyczna myśl, każde złe uczucie odrzucające lub potępiające osobę, przedmiot,zdarzenie jeszcze silniej będzie przyciągać tą postać lub przedmiot czy zdarzenie.

W tobie momentalnie powstaje pytanie: jak mam to kontrolować, jak przeciwdziałać, jak porządkowac swe myśli?

Otóż,odpowiedż jest powyżej:”To co emocjonalnie odrzucasz, głośno krytykujesz -to szczególnie mocno przyciągasz do siebie.”

Zatem? Otóż, niczego nie musisz kontrolować ani w sobie zmieniać, nie przejmuj inicjatywy, odpowiedzialności…Ty jesteś O.K! Tylko kilka tych uporczywych, dokuczliwych myśli wyswietla się jak horrorowy film…

Oto kilka rad:

1.Obserwuj. Niczego nie zmieniaj nie kontroluj.Patrz jak na krótki film-bez emocji. Wszak wiesz jak działa Prawo Przyciągania i twoja magnetyczna aura i na tym się skupiasz. Ty tylko masz zaobserwować: „o, znów pojawiła się ta myśl, obraz tamtego zdarzenia, tamta osoba…”i stwierdzić beznamiętnie, obojętnie  ;”to Prawo, ten magnetyzm-działa…”.

To wystarczy do zmiany  magnetycznej cechy twej aury.

2.Zrozum.Jeśli zrozumiesz, dlaczego dotychczas na swej drodze życiowej spotykały cię takie zdarzenia czy osoby, to silniej będziesz przekonany/-a, że w tamtym czasie i srodowisku to było normą, oczywistością.Wszyscy uczestnicy zaszłości (i ty) zrobili to, bo w tamtych okolicznościach nie można było ( w/g ich mniemania i wiedzy) zrobić nic innego.Zrozum to i zaakceptuj jako ówczesną normalność. Akceptacja pozwoli zrozumieć które wspomnienia, myśli powracają jak rozpalona ,wulkaniczna lawa.to zbędny ciężar. On zniknie sam z siebie, gdyż ty już wiesz, jak ta płonąca lawa wpływa na ciebie! A jeśli nie znika? Wówczas :

3.Akceptuj.

Jaka korzyść z akceptacji?  Jęśli przestaniesz walczyć w swym wnętrzu z niechcianym obrazem, pamiętnym wydarzeniem czy niechcianą osobą – ujrzysz prawdę. Nie będziesz  już starać się tego nie widzieć.Twoja aura przestanie  przyciągać to czego nie chcesz widzieć, spotkać, od czego chcesz uciec.

4.Decyzja. A więc już wiesz , dlaczego ta osoba, te zdarzenia są przy tobie. Nie znikną natychmiast.Lecz ty już wiesz- będzie ich coraz mniej i będzie ich oddziaływanie coraz słabsze.Wiesz,że:”im częściej o tym myślę , tym silniej to przyciągam.O czym mam pomysleć?Np. o poprawie sytuacji.”

Z pewnością między uświadomieniem sobie wpływu naszych myśli na naszą sytuację a faktyczna zmianą w realnym życiu upłynie trochę czasu.Niechciani ludzie czy zdarzenia mogą jeszcze pojawiać się, możesz w tym dostrzec swoją przeszłość..Lecz będzie to słabnąć.

Teraz objaśnię ci , jaki był cel tych spotkań z tymi ludżmi lub niechcianymi zdarzeniami.

Tym celem ,było to, abyś poczuł/-a kim jesteś i w którym miejscu się znajdujesz, a także żebyś zdecydował/-a, w jakim kierunku chcesz iść, i jak dalej ma się rozwijać twoje życie.

Pamiętaj,u innych ludzi często denerwuje nas to, co sami w sobie nosimy, za to ich krytykujemy, potępiamy i czego sami z siebie nie chcemy lub nie potrafimy usunąć.

Obserwuj ludzi sukcesu czy to w biznesie, sporcie czy w życiu rodzinnym.

Tacy ludzie często potrafią wyciągnąć wnioski z każdego zdarzenia i odpowiednio szybko przestroić i zmodernizować swoją strategię, postępowanie,życie….

Jeszcze ten temat „pociagnę” , gdyż nie zmieściła się tutaj sprawa magnetyzmu kobiety i mężczyzny.A to niezwykle ważki temat 🙂

Zapraszam na ciąg dalszy!

 

 

 

 

 

 

 

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>